Apie mus

Jeigu svajojate gyventi ekologiškai švarioje, šiltoje, estetiškoje bei ilgaamžėje aplinkoje – rąstinis namas kaip tik Jums. Rąstinius namus renkasi originalumą ir jaukumą vertinantys žmonės, todėl projektuojant labai svarbu atsižvelgti tiek į supančią aplinką, tiek į  individualius užsakovo pageidavimus.

 UAB „A-Z statyba“ – aukštos kvalifikacijos, profesionaliai į savo verslą žiūrinti bendrovė, dirbanti Lietuvoje, Vakarų Europoje bei Skandinavijos šalyse. Esame sukaupę didelę medinių namų ir kitokių apvalių ir stačiakampių rąstų statinių gamybos patirtį.

Projektuojame ir statome rąstinius gyvenamuosius namus, pirtis, pavėsines, vasarnamius, sodo ir poilsio namelius, renčiame šulinius, gaminame medinius lauko baldus, statome restoranus, pilaites ir kt. Darbus atliekame pagal tipinius bei individualius užsakymus, siekdami pritaikyti namus prie klientų individualaus gyvenimo stiliaus ir atitinkančius jų reikalavimus. Visada stengiamės būti geras ir patikimas partneris savo klientams, maksimaliai atsižvelgdami į kliento pageidavimus, konsultuojame, rekomenduojame naujoves.

Bendrovėje dirbantys kvalifikuoti, užsienio valstybių licencijas turintys meistrai padės įgyvendinti Jūsų svajones. Mes didžiuojamės tuo, kad turime daug užsakovų , o jie – mūsų statybos kokybe, efektyvumu, patarimais bei galutiniais rezultatais.

Picture 020

Darbai gamykloje

services_img

Lauko darbai

DSCN1651

Vidaus darbai